Stanowisko pracy

Korzyści dla Ciebie

01 

Czym jest

→ Oferujemy kompleksowe przygotowanie komputerowego środowiska pracy dla lekarza,  personelu medycznego oraz recepcji. Od komputerów poczynając poprzez obsługę oprogramowania medycznego i do obsługi placówki , aż po pomoc zdalną  realizowaną poprzez Internet w razie problemów.

02 

Jak działa

→ Tworzymy fizyczne stanowiska pracy dostosowane do potrzeb danej placówki medycznej oraz wirtualizowane stanowiska pracy dostępne przez komputer.  Charakteryzują się one mocą obliczeniową chmury danych dostosowującą  się do potrzeb i obciążenia jakie generuje placówka medyczna w danej chwili. Już nie będziesz musiał zmieniać komputerów w swojej praktyce lekarskiej. Twój komputer służy do wyświetlania Twojej pracy a całość obliczeń jest przeprowadzana przez serwer. Jest to jednocześnie nowoczesna metoda pracy stosowana na całym świecie nie tylko przez największe koncerny ale także zdecydowania bezpieczniejsza dzięki dodatkowemu backup’owi danych. Już nigdy nie stracisz efektów swojej pracy przez awarię sprzętu komputerowego.

03 

Wykorzystanie

→ Przemyślane i dokładnie przygotowane komputerowe stanowisko pracy pozwala wielokrotnie zwiększyć efektywność pracy. Ogranicza możliwości pomyłki, oraz utraty danych. Przeszkolony personel zwraca większą uwagę na występujące w pracy anomalie co pozwala uniknąć niebezpieczeństw. Inwestycja w komputerowe stanowisko pracy przynosi bardzo duże zyski.

Chmura Medyczna

Usługa Chmury medycznej powstała z myślą stworzenia prostej w obsłudze, pojemnej, bezpiecznej platformy archiwizacji danych medycznych. Pacjent uzyskuje centralnie zarządzane repozytorium własnych dokumentów a lekarz bezpośrednią platformę przekazywania danych.